86 3000 959 info@aplinkosdarbai.lt

SNIEGO VALYMAS

  • Sniego valymas su technika
  • Sniego valymas nuo stogų
  • Sniego išvežimas
  • Aikštelių barstymas smėlio - druskos
Sniego valymas su technika

Kiek kainuoja sniego valymo viena valanda ? - štai tokį dažniausiai klausimą išgirstame iš žmonių, kuriems mes dar nesame valę sniego....

Sniego valymas dažniausiai yra vykdomas nakties metu, todėl užsakovas dažniausiai nežino, su kokia technika yra valoma aikštelė. Sniego valymo technika labai skiriasi... gali būti pats mažiausias mini krautuvas (Bobcat) arba didžiausias traktorius.

Technika gali būti pritaikyta sniegui valyti, žemėms kasti (lyginimui), žemės ar miško darbams, tačiau krentant snaigėms bet kokia technika tampa išsigelbėjimu tiems, kas neturi patikimo partnerio, kuris visada bus pasiruošęs sniego valymo darbams.

Mūsų tikslas - labai gerai ir greitai išvalyti aikšteles, todėl dažniausiai siūlome mokėti už atliktą darbą, o ne už sugaištą laiką.

Mes sniegą valome su mini krautuvais ir su traktoriais. Dažnai viename objekte naudojame bent dvi technikas. Valyti užkampius ar vietas, kuriuose reikia kruopštumo šį darbą tiksliau ir greičiau atlieka mini krautuvas, o vietas, kuriuose gali greitai išvalyti didelis traktorius su 250 cm pločio kaušu, valo traktorius. Taip gaunamas geriausias rezultatas per greičiausią laiką. 

Mūsų traktoriai naudoja sniego valymo peilius, su kuriais sniegas greitai sustumiamas į aikštelės kraštus ir sniego kasimo kaušai, kurie sukelia sniegą į krūvas. Norėdami, kad Jūsų įmonės veikla nesutriktų mes galime labai greitai išvalyti pagrindines vietas (aikštelę, prekių iškrovimo / pakrovimo vietą), o vėliau tęsti sniego valymo durbus prieigose.

Prieš atsakydami, kiek kainuoja vieną valandą valyti sniegą, mes norime pasigirti:

Naudojame naujausią techniką su sniegui valyti pritaikyta įranga;

Turime vairuotojus su ilgamete patirtimi;

Dirbame visą parą ir visomis dienomis;

Sugedus vienai technikai ar susirgus vairuotojui mūsų klientai nepatiria jokių nepatogumų;

Mūsų patikimumą ir teikiamų paslaugų kokybę jau įvertino daugiau nei šimtas įmonių tarp kurių: 
PPC „Akropolis“, PPC "Molas", PC "Prisma", parduotuvių tinklai „IKI“ ,“ Šilas“, "Maxima", Thomas Philips“, gamintojai „Kraft food Lietuva“, „Vičiūnai ir Ko“, „Theca Furniture“,  "Sapa profiliai", "Celsis". 

 

Prieš užduodami klausimą:

- kiek kainuoja viena valanda sniego valymo, paklauskite savęs:

- kiek kainuos viena valanda Jūsų įmonės prastova, jei laiku nebus išvalyta aikštelė.

 

 

 

 

Sniego valymas nuo stogų

2014 ir 2015, ir net 2016 metų žiemos mus visus lepino negausiu sniegu, bet ar pamenate kokios žiemos būdavo truputį anksčiau? Ar pagalvojote, ką reikės daryti, jei tokia žiema sugriš?

Dažnai juokiamas iš kelininkų, kad juos visada žiema užklumpa netikėtai, bet ar žinote, kokią sniego apkrovą gali atlaikyti Jūsų pastato stogo konstrukcija? Ar pagalvojote, kaip bus sumažinta apkrova, kad neįvyktų nelaimė?

Turime didelę patirtį valant įvairių rūšių stogus. Mums tenka valyti šlaitinio tipo stogus, kuriems reikalingas auto bokštelis, ir labai didelius lėkštus stogus, kuriuose būna įrengta vandens surinkimo ir žaibosaugos sistemos.

Didžiausias stogo plotas, kurį mums teko valyti buvo daugiau nei 60 000 kvadratinių metrų. Todėl galite būti tikri, kad ir Jūsų pastato stogą mes sugebėsime nuvalyti!!!

 

Sniego išvežimas

Galime išvežti sniegą iš Jūsų aikštelės!

Dažnai automobilių stovėjimo aikštelėse kiekviena vieta būna labai brangi. Išvalius sniegą aikštelėje sustumdytas sniegas užima kelias ar net keliolika stovėjimo vietų. Sniego perteklių mes galime išvežti iš Jūsų aikštelės, taip atlaisvindami vietą automobilių statymui arba paruošdami vietą sekančio sniego valymo metu susidarysiančio sniego sukrovimui. Jei įmonei, kuri valo sniegą Jūsų aikštelėje mokate už sugaištą laiką sniego valymo metu, tai turėtumėt atkreipti dėmesį, kad sniego valymo greitis priklauso nuo to į kiek krūvų sniegą reikia susandeliuoti ir kokio aukščio krūvos yra. Sniegą sandeliuojant mažomis krūvelėmis sutaupoma sniego valymo laiko, todėl mes rekomenduojame sniegą valant jį sustumpti į krūveles, o sekančią naktį jį visai išvežti.

Ar Jus kada nors erzino iki pat balandžio mėnesio galo tirpstančios purvinos ir druskuotos sniego krūvos, kurios tirpdamos teka Jūsų ar kokioje nors kitoje stovėjimo aikštelėje?... kai tik nuplautas automobilis lieka purvinas vos pervažiavus per tokį upelį.... 

Aikštelių barstymas smėlio - druskos

Per 11 metų mes įsitikinome, kad galima išvengti aikštelių barstymo smėlio - druskos mišiniu.

Druska labai kenkia ne tik automobiliams, bet ir aikštelės dangai, ypač betono dangai. Šią problemą pastebėjome Kauno "Akropolis" daugiaaukštėje automobilių aikštelėje. Nuo drusko danga greitai suaižėja ir pradeda trupėti.

Net jei Jūsų aikštelė yra ir ne betoninė, pasibaigus sniego valymui sezonui reikės šluošti visą aikštelę. Taip pat barsnat gali patekti druskos ant augalų arba vejos, o tai labai kenkia.

Ilgametė mūsų patirtis parodė, kad galima aikštelę nuvalyti taip, kad ji nebūtų slidi net ir nebarstant - reikia laiku nuvalyti sniegą  nuo aikštelės. Jei oro temperatūra nukrenta žemiau 5 laisnių šalčio - barstymas jau  gali ir nebepadėti. Pastebėjome, kad slidžios ikštelės būna tos, kurių taupydami kaštus patys aikštelių savininkai ar valdytojai neužsako nuvalyti. Dažniausiai sninga kuomet oro temperatūra būna -5 - +2 laipsniai, tikėdamiesi sutaupyti vieną valymą aikštelių savininkai neužsako sniego valymo, o naktį, kai oro temperatūra greitai krenta nespėjęs ištirpti sniegas greitai sušąla ir jo nuvalymas tampa labai sudėtingas, tada ir pradedama galvoti apie aikštelės barstymą.

Jei kelius prižiūrinčios tarnybos nebarsto kelių ir gatvių - reiškias smėlio-druskos myšinys nebus efektyvus prie tokių oro sąlygų, o jei barsto gatves - tikėtina, kad į Jūsų aikštelę įvažiuojantys automabiliai ant savo padangų įveš pakankamą druskos kiekį į Jūsų aiktelę.

Patarimas - profesionalus sniego valymas sutaupys Jūsų pinigus.