86 3000 959 info@aplinkosdarbai.lt

APŽELDINIMAS IR LAISTYMAS

Atliekame visus apželdinimo darbus. Galime įrengti laistymo sistemą, sukurtį gėlyną atitinkantį Jūsų norus, suformuoti alpinariumą, padaryti dirbtiną vandens telkinuką arba suformuoti tvenkinio šlaitus

  • Apželdinimas su stataus šlaito sutvirtinimu
  • Apželdinimas su alpinariumu ir tvenkiniu
  • Vejos įrengimas
  • Apleisto sklypo išvalymas ir apželdinimas
Apželdinimas su stataus šlaito sutvirtinimu

Šį objektą sudarė du gyvenamieji namai su dideliu parku ir priėjimu prie vandens tvenkinio.

Didžiausis iššūkis - sutvirtinti ir apželdinti labai statų šlaitą. Buvo įrengta betoninė atraminė sienelė su laiptais nulipimui žemyn bei dviem nuvažiavimais, kuriais gali nusileisti vejos traktoriukai.

Miškelyje buvo išretinti menkaverčiai medžiai, įrengta drenavimo sistema ir suringtas vanduo iš šlaite esančių šaltinių. Įrengtas akmeninis takas bei sutvarkyta tvenkinio pakrantė. 

Viršutinėje sklypo dalyje įrengėme veją su laistymo sistema bei kelis atskirus gėlynus.

Apželdinimas su alpinariumu ir tvenkiniu

10 arų sklypas buvo pilnai sutvarkytas. Įrengėme takus, kiemo apšvietimą, laistymo sistemą. Taip pat suformavome tvenkinį išklodami dugną baseinų danga, bei įrengėme alpinariumą panaudodami daugiau kaip 40 tonų akmenų.

Vejos įrengimas

Norint įrengti veją, kuri gražiai atrodytų ir ilgai tarnautų reikia tinkamai paruošti pagrindus bei pasirinkti tinkamą vejos sėklų mišinį

Apleisto sklypo išvalymas ir apželdinimas

Kiemo apželdiimo metu buvo įrengta laistymos sistema, išvedžiota elektros instaliacija ir apšvietimas kiemas, įrengti takai ir suformuotos augalų kompozicijos.